Teknolojiler

Ars Arthro Biyoteknoloji A.Ş., biyoteknoloji alanındaki hızlı gelişmeleri takip etmekte, kendisi de bu gelişmelerle birlikte sürekli yenilenmektedir.

Ülkemizde sağlık alanında araştırma geliştirme çalışmaları gelişmiş olmakla birlikte, ürüne dönüşen araştırma sayısı imkanların kısıtlı olması nedeniyle yeterli değildir. Bu bilinçle, Ars Arthro Biyoteknoloji A.Ş., biyoteknoloji alanındaki hızlı gelişmeleri takip etmekte, kendisi de bu gelişmelerle birlikte sürekli yenilenmektedir. Çeşitli kollardan aynı anda yürütülen projelerle sağlık alanında uygulamaya yönelik yeni, verimli ürünler üretmek için çalışmaktadır.

Araştırma geliştirme departmanına ağırlık veren bir politika izleyen firmamız, personelin ar-ge faaliyetlerinde kilit nokta olduğunun bilincindedir. Türkiye’de en iyi üniversitelerden mezun çekirdek kadro, proje yazım ve yürütme konusunda sahip oldukları deneyim sayesinde titizlikle projeleri yürütmektedir. Proje yazımı konusunda danışmanlık hizmeti de vermekte olan Ars Arthro ekibi, yeni ürünlere imza atmak için hızla çalışmalarını sürdürmektedir.